הערות מפורטות על SEO

פיתוח מארגים מתקדמים של ניווט בכיוון אחד קישורים, למשל, המקשר כל אתר אינטרנט בודד באתר האינטרנט שלך לכל דף אינטרנט אחר.

אגב, מה אתה עושה עבור ביצוע אתרי אינטרנט אחרים הקישור על אינפוגרפיה שלך (לא רק לגנוב את זה). לא מצאתי קוד להטביע על התמונות שלך.

צור קובץ Sitemap של XML כדי לוודא שמנועי חיפוש כמו Google יגלו את דפי האינטרנט החדשים והמתעדכנים באתר האינטרנט שלך, ויפרטו את כל כתובות האתרים הקשורות לתאריכים שהשתנו לאחרונה.

מהירות אתר האינטרנט היתה לעתים קרובות קריטית. קבלת אתר טעינה איטי ישפיע לרעה על הדירוג שלך וניסיון העבודה הצרכני. קצב דף האינטרנט הוא אפילו בדרכו לעבר מקבל היבט הדירוג.

דף אינטרנט ניווט הוא דף אינטרנט פשוט באתר האינטרנט שלך המציג את המבנה של האתר שלך, ובדרך כלל מורכב הרישום היררכי מהדפים באתר שלך.

משאב Google נוסף שתרצה לקבל בתוך הארסנל שלך הוא Google Analytics. תוכנה זו תסביר לך כמה טוב שלך אופטימיזציה למנועי חיפוש הגישה היא עושה את העבודה על ידי נותן לך פירוט מעמיק של התנועה באתר האינטרנט שלך.

צריך לנסות עוד פתרונות המתוארים במאמר זה. יש לי עיון / הקשבתי עליהם לפני איפשהו במקום אחר אבל בשום אופן לא להגדיר אחד את השני כגון זה על איך לעשות את זה נעשה צעד אחר צעד. תודה רבה!

Eron Iler • לפני 2 שנים ערכנו מחדש את אתר האינטרנט שלנו ב- Fleetistics, תוך שימוש ב- WordPress. קראתי את רוב אתר האינטרנט של מיצוב מאמרים או הודעות בלוג והם מציעים הצעות.

1. אני מייצר אורח לכתוב על אורח לשים את המשאב שבו הוא מפרט מצוין של קישור לאתר עושה

בניית קבוצות תיאורי ושמות קבצים עבור הקבצים שלך באתר האינטרנט שלך לא רק עוזר לך לשמור על אתר אינטרנט מובנה יותר, זה עשוי ליצור הרבה יותר קל, “ידידותי” כתובות אתר עבור אלה שרוצים backlink בחומר התוכן שלך. הקוראים עלולים להיות מאוימים על ידי כתובות נרחבות ומסתוריות להפליא המשלבות כמה טקסט הניתן לזיהוי.

ברור, אם אתה מפעיל אתר אפייה, כל אחד מדפי האינטרנט שמוצג כאן יהיה אפשרות backlink נהדר.

שיווק במנועי חיפוש (שיווק במנועי חיפוש) יהיה תרגיל של אופטימיזציה של אתרי אינטרנט או אתרי אינטרנט להשלים כדרך להפוך אותם מנוע חיפוש בברכה, כתוצאה מכך רכישת עמדות יותר בתוצאות מנוע החיפוש.

אני מקווה הצעות אלה לסייע לך, או בדרך כלל לתרום להאיר את הנורה בתוך מזל טוב!

זה הולך לקחת הרבה יותר מאשר פשוט לפתח קישורים לאחור, יצירת כל תוכן כתוב קודם, והוספת כמה מילות מפתח כדי להגדיל את דירוג החיפושים הטבעיים שלך אורגני ולהעלות את הנראות של הארגון או שם המותג.

One thought on “הערות מפורטות על SEO

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *